top of page

Proc my?

ˇ

Casova uspora

ˇ

​'

​'

Pro Vás i Vaše spolupracovníky výrazné snížení administrativní zátěže. Získáte nezanedbatelnou časovou úsporu, kterou můžete Vy nebo Vaši zaměstnanci využít k jiné pracovní činnosti.

Financní uspora

Pro Vaši společnost nabízíme snížení finančních nákladů na ubytování a další s tím související služby. Ceny ubytování jsou ve většině případů nižší, než jsou ceny pultové. Při dlouhodobé spolupráci tak Vaše firma může ušetřit nemalé finanční prostředky potřebné pro další rozvoj Vaší firmy.

ˇ

​'

Profesionalní partnerství

Pacujeme pro Vás, ne pro dodavatele služeb. Naším hlavním cílem je spokojený klient, který se k nám rád vrací, proto klademe důraz na maximální porozumění potřebám zákazníka. Naší snahou je individuální přístup ke každému klientovi. Vždy od nás tedy dostanete několik nabídek sestavených pro správný výběr. Za důležité považujeme vždy pravdivě a přesně informovat klienta o podmínkách a úrovni služeb, které poskytujeme my nebo náš dodavatel.

​'

Pusobnost

Působíme po celé České republice, výjimečně realizujeme některé akce i mimo Českou republiku jako například ubytování štábu České televize v Lotyšsku na mistrovství světa v hokeji 2021, desetidenní ubytování štábu České televize v Rakousku při soustředění našich fotbalistů do 21 let nebo konference pro spol. Colgate-Palmolive na Slovensku.

°

Flexibilita

Obvykle nám firmy posílají objednávky na ubytování s předstihem několika dnů, což je klidnější pro obě strany, ale jsme schopni zařídit ubytovaní ještě ten samý den, co nám objednávka dorazí. K dispozici jsme Vám na e-mailu a telefonu i ve večerních hodinách a také o víkendech a svátcích.

Spoluprace s nami v peti krocích:

'

'

ˇ

01 

Poptávka

Poptáte u nás ubytování, konferenci či jinou akci. My se Vás zeptáme na lokalitu, rozpočet, počet osob a další informace, které potřebujeme ohledně akce znát.

02

Nabídka

Vytipujeme pro Vás vhodné ubytovací zařízení a zašleme Vám nabídku.

03

Výběr

Z nabídky si vyberete zařízení, který nejvíce odpovídá Vaším představám.

04

Potvrzení

My hotel potvrdíme, vytvoříme ubytovací voucher a ten zašleme Vám i na daný hotel.

05

Platba

Ubytování uhradíme přes naši společnost tak, aby Vaši zaměstnanci nemuseli na místě nic platit a Vám po odbydlení vyfakturujeme dle předem odsouhlasených cen.

bottom of page