top of page

01

Ubytovaní

'

Zařizujeme služební ubytování od jednotlivců po celé České republice ve tří až pětihvězdičkových hotelech a jedno-, dvou-, třílůžkových pokojích či apartmánech. Na výběr máme i z mnoha penzionů. Ke každému pobytu Vám zajistíme snídaně a případné parkování.

03

Doprovodny program

'

Doprovodný program je nezbytnou součástí každé konference. Pomůžeme Vám vybrat ten správný program, aby se hosté po skončení přednášek měli i nadále na co těšit. Barmanská show, módní přehlídka, DJ, plavba lodí, společné malování, kvízy, wellness nebo outdoorové aktivity. Pokud přijdete se svým nápadem, uděláme vše pro to, abychom Vám ho pomohli zrealizovat. 

05

Doprava

Zajistíme Vám vlakové i autobusové jízdenky včetně místenek. Pokud očekáváte návštěvu ze zahraničí, zajistíme Vám jízdenky i na mezinárodních linkách. Vždy Vám nabídneme místa v 1.,2. i 3. třídě za nejnižší dostupné ceny. Pokud potřebujete zajistit hromadnou přepravu, objednáme autobus pouze pro Vás.

02

Firemní akce

Zajistíme Vám pronájem konferenčních prostorů, salonků, restaurací či jiných prostorů v rámci Vaší akce.

Charakter uspořádání konference přizpůsobíme Vašim představám a požadavkům, včetně veškerého technického vybavení. 

04

Catering

Můžeme Vám také zajistit i nejrůznější variace coffee breaků, obědů a večeří formou servírovaného menu nebo bufetu, rautů, grilování, atp. Jsme flexibilní a schopní přizpůsobit se různým dietám včetně vegetariánské, veganské, bezlepkové, bezlaktózové a dalších specifických požadavků. Vaše akce by měla být o společenství a radosti, a my se postaráme o to, aby každý měl na stole něco, co si může vychutnat.

06

Darky

'

Máte v plánu svým zaměstnancům předat na konferenci v rámci programu nějaké dárky? Vyberte je a platbu i přepravu dárků na místo zajistíme za Vás.

07

Graficke sluzby

'

ˇ

Pro Vaši akci jsme schopni připravit grafické návrhy pozvánek či jiných propagačních materiálů s logem Vaší firmy. Vše společně zkonzultujeme a vytvoříme Vám produkt na míru. 

Ubytko
Firemní akce
Dorovodnýprogram
Caterng
Dopava
Dárky
Grafika
bottom of page